Ogłoszenie

Bank Spółdzielczy w Lubartowie, ul. Lubelska 95, 21 – 100 Lubartów, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż samochodu przystosowanego do przewozu gotówki:

1. Marka – Volkswagen Caddy Furgon 1.9 TDI
2. Moc – 77 kW (105 kM)
3. Przebieg – 226 700 km
4. Pojazd specjalny – bankowóz
5. Ilość miejsc - 4
6. Rok produkcji – 2005
7. Pojemność – 1896 cm³
8. Rodzaj paliwa – olej napędowy
9. Kolor – biały

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o złożenie oferty pisemnej w zaklejonej kopercie zawierającej: dane oferenta oraz proponowaną cenę do dnia 30.11.2023 r. do godziny 12.00 w sekretariacie Centrali Banku w Lubartowie przy ulicy Lubelskiej 95. Kopertę prosimy oznaczyć napisem „Volkswagen”.

Osobę, która złoży najkorzystniejszą ofertę Bank poinformuje najpóźniej w dniu następnym.

Samochód jest do obejrzenia w Centrali Banku przy ulicy Lubelskiej 95 w Lubartowie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 14.30.
W celu uzyskania dodatkowych informacji w powyższej sprawie prosimy o kontakt z pracownikiem Banku – 81 855 04 19, 605 615 127.

                            Zarząd
                                 Banku Spółdzielczego w Lubartowie

Przedłużenie promocji Mastercard „Pokochasz od pierwszego płacenia” do końca 2023r.

Regulamin promocji

Loteria VISA

Transakcje internetowe
Wysokość limitów ustanowiona według poniższej tabeli

Ograniczenia w realizacji przekazów z/do Federacji Rosyjskiej, Białorusi oraz Ukrainy

Ze względu na ciągłe rozszerzanie sankcji gospodarczych coraz częściej pojawiają się trudności w realizacji transakcji z/do Federacji Rosyjskiej, Białorusi oraz Ukrainy (obecnie obwody: doniecki, ługański, zaporoski, chersoński). Mając na uwadze rosnące ryzyko sankcyjne, od 1 marca 2023 r. wprowadzamy zakaz realizacji przekazów z/do Federacji Rosyjskiej. Pozostałe ograniczenia dotyczące ww.  krajów mogą dotyczyć wydłużonego czasu procesowania transakcji lub braku ich realizacji w zależności od obowiązujących przepisów sankcyjnych.


 

Zmiana okresu ważności kart płatniczych.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że został wydłużony okres ważności  kart płatniczych debetowych z 3 lat do 5 lat. Wydłużony okres dotyczy kart nowych lub wznowionych od dnia 02.11.2022 r.

 

www.rabaty.generali.pl/regulaminy


 Uważaj na kontakt telefoniczny, sms’owy i mailowy ze strony oszustów o rzekomo zagrożonych Twoich oszczędnościach w banku

Komunikat
FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP,
Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości oraz Komendy Głównej Policji
z dnia 11 stycznia 2023 r.

 


 

Zabezpiecz się na przyszłość z BIK

BIK udostępnia usługi klientom online poprzez portal bik.pl, co pozwala skupić w jednym miejscu kompleksowe informacje ułatwiające kontrolę i bezpieczeństwo naszych finansów. przeczytaj więcej...

 

BLIK - STOP OSZUSTOM!

BLIK, choć jest bezpiecznym środkiem płatności, bardzo często zachęca oszustów do korzystania z niego w celu wyłudzenia pieniędzy. Zapoznaj się z metodami oszustwa na BLIK i zasadami jakie stosować, aby nie dać się okraść..
Na czyn polega oszustwo na BLIK? Czytaj dalej 

Zaprzestanie realizacji zleceń do Rosji i Białorusi.

 Uprzejmie informujemy, że z uwagi na sytuację geopolityczną z dniem dzisiejszym, tj. 01.03.2022 r. do odwołania Bank zaprzestaje realizacji zleceń do Rosji i Białorusi.

 POMAGAMY UKRAINIE

Niezależnie od indywidualnej pomocy wszystkich pracowników Banku Spółdzielczego w Lubartowie dla  Ukrainy, Bank postanowił:

  • nie pobierać opłat za przelewy wychodzące lub przychodzące do / i z banków na Ukrainie (kod SWIFT UA);
  • nie pobierać opłat za przelewy od wpłat na zbiórki organizowane w celu pomocy Ukrainie.

Ewentualne koszty poniesione w bankowości internetowej zwrócimy niezwłocznie po zgłoszeniu tego faktu przez Klienta.

 

Uwaga – Fałszywe połączenia telefoniczne przestępców podszywających się pod banki!

Komunikat – ostrzeżenie – Komendy Głównej Policji, FinCERT.pl – BCC ZBP i Polskiej Izbie Informatyki i Telekomunikacji z dnia 15 listopada 2021 r.

Szanowni Klienci,

Rozpoczyna się proces rozliczenia i zwolnienia z obowiązku zwrotu subwencji dla Przedsiębiorstw z sektora Mikro i MŚP w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0. Firmy, które spełnią określone wymagania mogą liczyć na 100% umorzenia