Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...

EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Kredyt EKOLOGICZNY

  • to kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
  • Maksymalna kwota kredytu, to aż 80 000 zł
  • Oprocentowanie jest stałe i wynosi tylko 7,99%
  • Prowizja już od 2,5%                                                                                                                                                                                            
    • - 2,5% kwoty kredytu- w przypadku klientów będących posiadaczem/współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku,
    • - 3% kwoty kredytu – pozostali klienci;

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu na dzień 02.11.2022 r. dla kredytu o całkowitej kwocie wynoszącej 44 155 zł (bez kredytowanych kosztów) udzielonego na okres 77 miesięcy przy oprocentowaniu stałym 7,99% w stosunku rocznym, wynosi 9,41 %.

Na całkowity koszt kredytu składa się prowizja w wysokości  3 %, tj. 1 324,65 zł i odsetki w wysokości 12 422,05 zł, zakładając, że czas obowiązywania umowy wyniesie 77 miesięcy, kredyt będzie płatny w 77 równych ratach (równe raty kapitałowo-odsetkowe, z tym że ostatnia rata kredytu jest ratą wyrównawczą). Wysokość 76 miesięcznych rat po 734,77 zł, wysokość ostatniej 77 raty wyniesie 734,53 zł.

Całkowita kwota do zapłaty 57 901,34 zł.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 Przydatne dokumenty