Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...

EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank, dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.

W Banku ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.

Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Kredyt EKOLOGICZNY:

  • to kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele;
  • Maksymalna kwota kredytu, to aż 80 000 zł
  • Oprocentowanie jest stałe i wynosi tylko 6,5%;
  • Prowizja już od 2,5%
    •  2,5% kwoty kredytu- w przypadku klientów będących posiadaczem/współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Spółdzielczym w Lubartowie,
    •  3% kwoty kredytu – pozostali klienci;

 

 

Wraz z kredytem oferujemy Ci wzięcie udziału w konkursie EKO fortuna. To szansa na dodatkowe dofinansowanie kwotą 5 000 zł, dzięki której uda Ci się częściowo obniżyć koszt inwestycji. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.ekofortuna.mojbank.pl i zarejestrujesz kupon, który wręczy Ci nasz doradca podczas podpisywania umowy kredytowej. Sprawdź zasady konkursu tutaj.

To jeszcze nie koniec, bo… Karta? Logiczne, że się opłaca!

Karta płatnicza Visa, to oczywiście wygoda używania, bezpieczeństwo transakcji i możliwość płacenia na całym świecie i w Internecie. Ale nowa karta Visa z Banku Spółdzielczego w Lubartowie, to teraz także emocjonujący konkurs!

Zapraszamy do KARTOWEJ fortuny - codziennie do wygrania po 500 zł dla 5 osób, a grać możesz codziennie, w terminie od 2.11.2020 r. do 31.12.2020 r.. Szczegóły na www.kartowafortuna.mojbank.pl

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu na dzień 23.10.2020 r. dla kredytu o całkowitej kwocie wynoszącej 10 900 zł (bez kredytowanych kosztów) udzielonego na okres 33 miesięcy przy oprocentowaniu stałym 6,50% w stosunku rocznym, wynosi 9,10 %.

Na całkowity koszt kredytu składa się prowizja w wysokości  3 %, tj. 327,00  zł i odsetki w wysokości 1 031,27 zł, zakładając, że czas obowiązywania umowy wyniesie 33 miesiące, kredyt będzie płatny w 33 równych ratach (równe raty kapitałowo-odsetkowe, z tym że ostatnia rata kredytu jest ratą wyrównawczą). Wysokość 32 miesięcznych rat po 361,55 zł, wysokość ostatniej 33 raty wyniesie 361,67 zł.

Całkowita kwota do zapłaty 11 931,27 zł.

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

 

Przydatne dokumenty   link...