Zebranie Przedstawicieli za nami

włącz .

W dniu 22 czerwca br. odbyło się Zebranie Przedstawicieli naszego Banku. Zgromadziło ono 43 reprezentantów wszystkich Grup Członkowskich.

Nasz Bank został wyróżniony w XVII Edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”

włącz .

Miło nam poinformować, że Nasz Bank został wyróżniony w XVII Edycji Konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”.

Z wizytą w Banku

włącz .

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną, to jest w 29 marca do siedziby naszego Banku dotarła reprezentacja młodych spółdzielców, prowadzących swoją działalność przy Szkole Podstawowej im. Piotra Firleja w Lubartowie. Grupa dziewcząt wraz z opiekunką, Panią mgr Małgorzatą Wysoczyńską, złożyła na ręce władz Banku bardzo miłe życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych oraz przekazała drobne, własnoręcznie wykonane okolicznościowe upominki.

Najlepsi czytelnicy w gminie Abramów

włącz .

22 lutego w Wielkolesie miało miejsce podsumowanie oraz rozstrzygnięcie zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Abramowie, konkursu „Czytelnik roku 2017”. Powołana dla tego celu komisja wytypowała 74 czytelników i dokonała przyznania nagród (za 3 pierwsze miejsca) oraz wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych:

- I kategoria – dzieci do lat 6,

- II kategoria – uczniowie do lat 12,

- III kategoria – uczniowie w wieku 13 – 18 lat oraz

- IV kategoria – dorośli.

Bawili się wesoło

włącz .

Już po raz 14. na zaproszenie oraz wysiłkiem Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Społecznych „Nasz Dom” i Domu Pomocy Społecznej w Ostrowie Lubelskim ponad 20 reprezentacji placówek opiekuńczych z terenu województwa lubelskiego spotkało się w dniu 9 lutego 2018 roku na tradycyjnym Balu Karnawałowym. Jego uczestnicy rekrutowali się z Domów Pomocy Społecznej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej. Miejscem tej imprezy był obiekt „Gościnnych Progów” w Lubartowie.

Psallite Deo z nową płytą

włącz .

Miło nam Państwa poinformować, że właśnie ukazała się kolejna płyta lubartowskiego zespołu Psallite Deo.